Відкрий для себе світ по-новомуВідкрий для себе світ по-новому

cb_livebibl_1526 квітня у міській центральній бібліотеці відбулася вже шоста «Жива бібліотека». Вона присвячена відкриттю туристичного сезону – 2017 «Відкрий своє місто».

Кожна «книга», як збірник різноманітних оповідань проподорожі та дослідження. Про те, як мандрівка світом може стати не просто хобі, а стилем життя. Як дитяча мрія може перерости у професію та допоможе стати успішною людиною.

“Жива книга” –  Катерина та Юрій Даценки

 

«Читачі» ознайомилися з цікавими невідомими фактами з історії нашого міста, почули неймовірні розповіді мандрівників про подорожі світом, історичні знахідки та цікаві туристичні об’єкти.

“Жива книга” – Олег Погорілець

Цього разу живими книгами були: директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Олег Погорілець («Формула Меджибізької фортеці»), який хоче перетворити Межибіж на європейське містечко із затишними кафешками та старовинними майстернями; мандрівник Анатолій Бученко («Як і куди можна мандрувати дешево»), який побував у 57 країнах світу і точно знає, як можна гарно та дешево відпочити; уже вдруге подружня пара Катерина та Юрій Даценки («Життя як подорож») розповіли, як цікаво та дешево провести відпустку, пізнаючи загадки рідної землі, а також, як вони ні дня не проводять без книги; Дмитро Казанцев – краєзнавець, член спілки «Проскурівський колекціонер» («Проскурівський колекціонер»), розповів цікаві факти про Проскурів, якого ще не знали.

“Жива книга” – Дмитро Казанцев

Протягом 2016-2017 рр. у акції «Жива бібліотека» взяли участь 25 «живих книг».Такі акції відновлюють живе спілкування між людьми, пробуджують довіру через особисті історії, руйнують стереотипи, підвищують культурне взаєморозуміння.

“Жива книга” – Анатолій Бученко

«Надзвичайно цікава зустріч. Кожна «книга» відкрила щось нове для мене. Я навіть не здогадувалася, що історія нашого рідного краю є такою багатогранною. Дуже вдячна «живій книзі» Анатолію Бученкові, який по-новому для мене відкрив світ подорожей», – поділилася враженнями читачка Ольга Колокольникова.

«Я дізналася про нові та цікаві туристичні маршрути, які знаходяться в Україні та недалеко від неї. Захід надзвичайно пізнавальний. Тепер у мене з’явилася нова мрія – відвідати Трансельванію», – зазначила Аліна Кравченко.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s