Найцінніший дар життя – наші дорогі матусі!

koncert12 травня в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт, присвячений Дню Матері. Найніжніші слова та найщиріші пісні, яскраві хореографічні композиціі дарували в цей день своїм матусям учні нашої школи.

В концерті брали участь учні класу естрадного співу: Олександра Наумова, Кіра Лескова (викладач Лідія Євгеньєва), Анастасія Малінчук (викладач Ірина Лісіцина), ансамбль трубачів (керівник Василь Ожеван), ансамбль саксофоністів (керівник Петро Максименко), зразковий фольклорний гурт «Берегиня» (керівник Уляна Прокопишена), зразковий ансамбль бандуристів «Намистечко» (керівник Марія Ковбасіста), зведенний ансамбль ХДШМ,  зразковий ансамбль сучасного танцю «Фреш» (керівник Юлія Шенькарук), зразковий ансамбль народного танцю «Сяйво» (керівник Ігор Андрушко), учні класу народно-сценічного танцю філії школи (викладач Лариса Українченко), Юрій Горобняк (ксилофон) викладач Артур Мислицький, Ярослав Богуш (акордеон) викладач Юрій Созонюк, учні театрального відділення викладача Олени Лежанської.

 Безумовно, День Матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, за все простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. В цей день  ми від усієї душі привітали любих матусь зі святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей їхні нескінченні турботи, терпіння, любов та відданість.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s