Відкриття виставки творів Надії Борецької та Вадима Піщерського «Пісня Надії»

vystavkaУ Виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (вул. Проскурівська, 65) відкривається виставка творів знаної в Україні художниці Надії Борецької та її сина – Вадима Піщерського.

Надія Анатоліївна член Національної спілки художників України, Хмельницької міської художньої студії «Рукотвори», має велику кількість персональних виставок в нашому місті та далеко за його межами. Її роботами милувались не лише в багатьох містах України, але і в далекій Каліфорнії, братніх Литві і Молдові, дружній Польщі і в Росії. З творами її сина також обізнані  хмельничани, адже виставлятись разом з творами матері він почав ще будучи студентом Львівської академії мистецтв.

На нинішній виставці, приуроченій до ювілею Надії Борецької, представлено біля 80 творів, серед яких більше 30 – живопис, більше 10 – графіка, решта – твори з художнього розпису тканини, ляльки-мотанки, авторські ляльки й інші іграшки, роботи в стилі «печворк», а також твори, виконані з природних матеріалів. Це невипадково, адже впродовж останніх 7 років саме Надія Анатоліївна очолює відділення декоративно-прикладного мистецтва в ХДШО та ДПМ, навчаючи юні обдарування традиційних ремесел і новітніх технологій у виготовленні творів як повсякденного вжитку, так і робіт, які милують око, роблять життя затишним і комфортним.

Надія Борецька – лауреат міської премії імені Богдана Хмельницького, стипендіат Хмельницької міської ради. Відвідувачі виставки зможуть насолодитись «спілкуванням» з вже відомими творами художниці, а також з новітніми, зовсім «свіжими» роботами, виконаними спеціально до цієї виставки. Запрошуємо всіх відвідати вернісаж, який відбудеться 24 травня о 16.00.

Ласкаво просимо!

Людмила Рожко-Павленко, методист ХДШО та ДПМ, член Національної спілки художників України

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s