Скрипка + рояль

dshm_4Фінішна пряма 2016-2017 навчального року виявилася для музичного відділення Хмельницької дитячої школи мистецтв надзвичайно щедрою на концерти. Ось і вчора,

25 травня в малій залі школи відбувся чудовий концерт фортепіанної та скрипічної музики «Скрипка + Рояль».

Талановитим виконанням порадував глядачів учень 4-го класу (фортепіано) Максим Красюк. Він виступив у якості соліста, концертмейстера з учнями-скрипалями та в дуеті зі своїм викладачем Бондаренко Тетяною Валентинівною.

Учні класу скрипки викладача Васячкіної Людмили Володимирівни: Юліана Гуменюк (2 клас), Євгеній Здоровець (2 клас), Ангеліна Петровська (2 клас), Анна Писаренко (3 клас), Валерія Думанська (6 клас) та Олена Ридчук (6 клас) також виступили в якості солістів, у складі дуетів та квартету скрипалів. Концертмейстери класу Колосовська Ольга Вячеславівна та Степанець Олена Петрівна забезпечували достойний, якісний супровід юним музикантам.

Гідно представляли учасників концерту талановиті ведучі – кандидат мистецтвознавства Дудар Олена Олександрівна та учениця хореографічного відділення Вікторія Лискун. Вони створили невимушену атмосферу спілкування між собою доносячи до глядача усю необхідну інформацію про виконавців та репертуар.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s