Незвичайне літературне побачення

cb_lora_pidgirna3Досить незвичним 8 червня було уже сьоме за рахунком «Літературне побачення за філіжанкою кави». Саме сьогодні Лора Підгірна була не в ролі модератора як зазвичай, а в якості письменниці, яка ще у травні 2017-го дебютувала з українським історичним вестерном «Червона Офелія», Пригоди Марка Шведа, частина перша. У якості ж модератора була Тамара Козицька, директор Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.

Роман «Червона Офелія» – це історія про живих людей, які здебільшого мешкали у Кам’янці-Подільському. Адже більша частина описаної історії відбувається саме у цьому місті. Наразі готується до друку друга частина зазначеної серії «Печатка Святої Маргарити» та історичний вестерн «Омбре. Між темрявою та світлом».

«Мені пощастило мешкати у Кам’янці-Подільському, ходити тими ж вулицями, якими 100 років тому міг ходити мій улюбленець – головний герой цієї історії, Марко Швед, обдирати підбори об ту ж бруківку у Старому місті, що й Олеся Біличенко. У колишньому маєтку поміщиці Осавулової (нині – дитячому тубсанаторії), який у червні 1919-го перетворився на резиденцію уряду УНР, донедавна працювала моя мама. Будинок №1 на Шпитальній, Вірменська площа, катедра, будинок Йосифа Роллє, міський будинок культури, Руські та Польські фільварки, усе старе місто… Всі ці місця мені знайомі з дитинства», – розповідає Лора Підгірна.

cb_lora_pidgirna1

Письменниця займається краєзнавством, є активною громадською діячкою, журналістом, автором та координатором громадського проекту «Літературний туризм», мета якого – надати можливість зустрічі читача з маленьких українських міст із відомими сучасними українськими письменниками. І їй все вдається, доля прихильна до її благих ідей і до неї самої.

Привітати письменницю прийшли колеги по перу, бібліотекарі, прихильники проекту та вдячні читачі.

cb_lora_pidgirna2

«Роман Лори Підгірної став для мене приємною несподіванкою. А несподіванка завжди має свою логіку. Думаю, що у неї з’явиться ще чимало гарних та цікавих книг, адже її веде щаслива доля», – поділився емоціями відомий подільський письменник Петро Маліш.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s