Юні художники своїми творами славлять героїв

17_10_2У вересні в нашому місті стартував конкурс «Слава героям!», взяти участь в якому зголосились 4 школи естетичного виховання, учні яких створювали роботи, де розкривались теми, пов’язані з історією визвольних змагань в Україні, з сучасними подіями, що відбуваються на сході нашої держави, із зображенням найрідніших чоловіків у родинах, якими пишаються юні художники. На конкурс приймались роботи в трьох вікових категоріях: молодша – 5-8 років, середня – 9-12 років, старша – 13-16 років. Кожній категорії пропонувалось по 3 теми: «Герої-звитяжці Української історії»,   «Захисники Вітчизни – воїни АТО»,    «Портрет дідуся, батька, брата», де визначались відповідно І, ІІ і ІІІ місце.  Отже кожна вікова категорія в підсумку отримувала  по 9 дипломів.    

17_10_13 жовтня компетентне журі, до складу якого увійшли представники шкіл-учасниць, розглянуло близько 130 учнівських творів і  визначило переможців. Напередодні Свята Покрови – Дня захисника України, 12 жовтня у Виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, де було розгорнуто експозицію всіх представлених на конкурс робіт, відбулось нагородження переможців. Конкурс відбувся під патронатом Хмельницької міської ради і під керівництвом міського управління культури і туризму, тому на виділені кошти були придбані для переможців цінні подарунки: акрилові й гуашеві фарби,  малювальний папір, цікаві книги про художників. Від імені міського голови Олександра Симчишина всім переможцям (а їх аж 27!) було вручено дипломи за І, ІІ і ІІІ місця, а від  управління культури і туризму Артем Ромасюков вручив  22 грамоти тим, хто відзначився в свої роботах  використанням тих чи інших художніх засобів.

17_10_13

17_10_19
Переможці з вчителями

Свято було веселим й урочистим. Учениці Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» урізноманітнили його  живою музикою. Ольга Дзивульська (фортепіано, керівник Олена Бондар) зіграла «Прелюд» І.Берковича, а Софія Левандовська викликала світлі й чисті почуття Ліричною композицією, виконавши її  на саксофоні (керівник Євгеній Йонко). На святі були присутні юні художники зі своїми рідними, вчителями й друзями. Їх цікавили не лише власні роботи, а й те, як вони були розвішані, в якій категорії, з ким разом, а ще вони знайомились з творами інших авторів, обговорювали різні професійні питання й пізнавальні моменти. Доречно сказати, що цей конкурс є поки що єдиним на теренах не лише нашого міста, області, а й України в цілому. Сподіваємось, що в майбутньому нам вдасться вивести його на вищий рівень, надавши йому статусу регіонального, а, може, й  Всеукраїнського!

17_10_15
вручення диплому Денису Шеленжику
17_10_16
Диплом отримала Бужановська Агнеса

У цьогорічному конкурсі «Слава героям!» 27 найкращих з 129 творів отримали дипломи, зокрема – 9 ХДШО та ДПМ, 13 – ХДШМ, 4 – ХДШМ «Райдуга», 1 – ХДМШ №3. Грамоти заробили 22 учасника, в тому числі 10 – ХДШО та ДПМ, 10 – ХДШМ, 2 – ХДШМ «Райдуга».

17_10_18
Левандовська Софiя

Отже,  Конкурс відбувся, виставка ще цілий тиждень діятиме у Виставковій залі ХДШО та ДПМ. Приходьте, дивіться, радійте, що в нас на очах народжуються непересічні таланти, які, сподіваюсь, у майбутньому становитимуть славу нашому місту, нашій рідній Україні! Слава героям!

17_10_22
Собчук М.I. з учнями
17_10_17
В. Доброва з учнями

Людмила Рожко-Павленко,

методист ХДШО та ДПМ

член Національної спілки художників України

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s