Хмельницька дитяча музична школа №3

OLYMPUS DIGITAL CAMERAХмельницька дитяча музична школа №3 створена шляхом реорганізації вечірньої школи загальної музичної освіти в дитячу музичну школу № 3 на підставі Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради народних депутатів за № 128і від 13 червня 1991 року.

Першим директором ДМШ №3 став Гаврецький Іван Григорович, який очолив педагогічний колектив, що на час відкриття складався із 14 викладачів та 145 учнів школи, які мали змогу навчатися на фортепіанному та народному відділах, в класах скрипки і духових інструментах.

28 грудня 1995 року згідно Рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради народних депутатів за №715-В школа отримала нове приміщення в наймолодшому мікрорайоні міста «Озерна» по вул. Кармелюка 8/1, де стала єдиним початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом та осередком культурно – мистецького життя мікрорайону.

З січня 1998 року і по теперішній час школу очолює Богуцький Володимир Олексійович.

ДМШ№3 щиро відкриває свої двері молодим обдаруванням. В стінах школи, поряд з високою професійністю, панує атмосфера закоханості в музику та взаємоповаги учнів і педагогів.

За роки становлення школи контингент учнів зріс до 375 чоловік, а викладацький колектив до 40 працівників, створювались нові відділи та класи.

На даний час учнівська молодь має можливість розвивати свої творчі здібності на відділах народних інструментів,  вокально-хоровому, фортепіанному, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, в класах скрипки, духових інструментів, естетичного розвитку, хореографії.

В ДМШ№3 працюють 15 учнівських та 7 викладацьких колективів великих та малих форм , які демонструють свою майстерність у мистецьких заходах школи та міста.

Найбільш обдаровані учні школи беруть участь у конкурсах різних рівнів, олімпіадах, фестивалях та виставках.

За час існування школи 400 учнів отримали свідоцтво про початкову спеціалізовану мистецьку освіту.

Школа пишається випускниками, які продовжили своє навчання у вищих навчальних закладах, та пов’язали свій життєвий шлях з культурою та мистецтвом, а саме: Терлецька Олеся, Марчук Людмила, Кравчук Вікторія, Жуковська Юлія, Коваль Руслана та багато інших.

Головним напрямком роботи колективу є пропаганда і розвиток   мистецтва, естетичне виховання дітей, створення сприятливих умов для розвитку творчої особистості. Цьому сприяє тісна співпраця з колективами НВО №28, ДЗН №29 «Ранкова зірка», ДЗН №56 «Боровичок», бібліотеки-філії №8.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Про культурно-мистецький простір міста Хмельницького

%d блогерам подобається це: