Танцюйте з задоволенням! Сезон «танців під відкритим небом» в рамках проекту «Мистецьке літо 2015» продовжується!

Танці доступні всім соціальним класам і людям будь-якого віку. Цим мистецтвом ви можете показати свободу, розчарування, пристрасть, висловити любов і інші почуття. Є класичні танці, які з’явилися давно, але також з плином часу прийшли і нові напрямки та стилі, які танцюються інакше. Дуже популярними стали вуличні танці.

Поняття «вуличний» стиль танців (або street dance) зазвичай використовується для опису стилів танців, які розвинулись поза стінами танцювальних студій, на вулицях, у школах та клубах. Вуличний танець заохочує використання імпровізації, контакту з глядачем, взаємодії між танцюристами. Цей стиль танцю відрізняється свободою рухів і форм, що дозволяє танцюристам самостійно розвиватися і експериментувати, створюючи унікальні індивідуальні малюнки. Велике значення має музика, задає різні танцювальні напрямки, а також емоції та відчуття, на які спирається танцюрист.

Найбільш поширеними стилями вуличного танцю є хіп-хоп, поппінг, брейк-данс, локкинг, house, r’n’b та інші. Проте в чистому вигляді вони зустрічаються рідко. Вуличні стилі відрізняються імпровізацією і змішанням елементів різних стилів танців. Якщо немає можливості навчатися в танцювальній студії, можна спробувати зробити це вдома, користуючись відеоуроками і самовчителями. Однак не варто забувати про те, що для танцюриста головне публіка, взаємодія і спілкування, що дозволяють отримати максимум драйву, без якого вуличний танець не може існувати. Також потрібно пам’ятати, що, хоч сучасні танцювальні стилі і люблять імпровізацію, майстерність виконавця головним чином оцінюється якістю виконання ним базових елементів, які йдуть в поєднанні з «стайл» – придуманими танцюристом елементами.

Саме тому з ініціативи активістів клубного об’єднання «Простір» Хмельницького міського будинку культури за підтримки Управління культури і туризму Хмельницької міської ради в рамках проекту «Мистецьке літо 2015» продовжує роботу «Відкрита літня академія вуличного танцю, яка розмістилась на літньому концертному майданчику поблизу кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка. Школа працює по суботах та неділях з 16:00 до 18:00.

Паралельно з цим, по вул. Проскурівській, напроти Музичної школи №1, по суботах з 19:00 до 21:00 працює «Літня школа поціновувачів «Сальси».

Запрошуємо усіх на майстер-класи та навчання! Навчання безкоштовне.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s